INFORMACE K ZÁVODU:

Sobota 15.7.2023 - Areál Pivovaru Litovel - Koncept nejnáročnějších závodů strongmanů střední váhy již POTŘETÍ V ČESKÉ REPUBLICE!

⤑ Nejlepší STRONGMANI střední váhy (u105kg) z celého světa

⤑ Brutální váhy a obtížnost závodu

⤑ BOJ o TITUL ŠAMPIONA GRAND PRIX!

15 nejsilnějších mužů kategorie U105kg, kteří přijali pozvání se představí na 5 originálních disciplínách, které u nás nemají obdoby.

Za Českou Republiku vystoupí pět nejlepších u105kg závodníků současnosti, a to Jiří Tkadlčík, Jaroslav Šťastný, Radek Srb a Vojtěch Kučera. Ze zahraniční scény nebudou chybět světoví šampioni z USA, Kanady, Kazachstánu, Nového Zélandu, ale i Dánska, Slovenska, Rakouska, Německa, Anglie a dalších zemí Evropy.

Facebooková událost ZDE!


⤑ Open Air akce pod širým nebem v areálu Pivovaru Litovel

⤑ Velká atraktivní strongman show

⤑ Řada známých tváří ze světa fitness

⤑ Vstup ZDARMA!

Celý závod nese podtitul ,,Memoriál Gustava Frištenského", se kterým je Pivovar Litovel spojen již po mnoho let, a jehož jméno se tímto snažíme nejen udržet v povědomí lidí, ale především uctít, a to nejen jakožto vynikajícího a nepřemoženého zápasníka, ale i jako skutečnou osobnost české historie.

Třešničkou na dortu je účast Franka Frištenského, prasynovce Gustava Frištenského, který předá slavnostně trofej vítězi.

Přijďte si užít nejen tento brutální závod a jeho dokonalou atmosféru, a podpořte přítomností především závodníky, kteří si mnohdy sáhnou na dno svých sil.
Zajímá vás něco? Nebo se chcete podílet na pořádání akce? Dejte nám vědět...