REGISTRACE A INFORMACE:

Už šestý strongman kemp v organizaci TEAM TKADLČÍK v Prášilském Ráji na Šumavě. 2x denně strongman trénink, privátní ubytování v chalupě Karolinka a samozřejmě vynikající jídlo - snídaně, obědy, večeře. V ceně kempu jsou i vzdělávací semináře a relax v podobě wellness centra s bazénem a saunou. To vše s TEAMEM TKADLČÍK, v čele s Jirkou Tkadlčíkem, opět v zimním provedení!


* Pro místní je individuálně možné vytvořit balíček např. bez ubytování za nižší cenu.

CO JE ZAHRNUTO V CENĚ?

 • Ubytování na 2 noci v privátní chalupě Karolinka. 

 • Strava. Cena zahrnuje každý den vydatnou snídani, oběd, i večeři. Alkohol a nealkoholické nápoje v ceně jako jediné nejsou.

 • Tréninky s Jirkou. Celkem proběhnou za tyto tři dny minimálně 4 strongman tréninky, pokud bude chuť, může jich být samozřejmě i víc :) Kromě strongman tréninků bude prostor pro trénink na workoutovém hřišti, ovále nebo louce (skotské hry). Zároveň je v ceně několik vzdělávacích hodin, kdy se bude řešit technika, ale i otázky ohledně regenerace, základních silových cviků, závodění a všeho, co bude účastníky zajímat. Túry a pobyty v přírodě jsou samozřejmostí, účast není povinná.

 • K dispozici je kromě  strongman vybavení samozřejmě vybavení na silový trénink, dále atletická dráha, tatami, workoutové hřiště, bazén a sauna, to vše přímo v areálu Prášilského Ráje.

 • Bazén a sauna jsou v ceně taktéž a po zkušenostech s předchozími kempy budou jistě využívány denně! :) 

 • V ceně není zahrnuta doprava na místo kempu a zpět domů.

REGISTRACE NA KEMP
Zarezervujte si místo včas. Registraci vám potvrdíme e-mailem do 48 hodin.


PLATBA


Po odeslání vaší přihlášky (pomocí formuláře výše) uhraďte, prosím, požadovanou částku na účet dle těchto platebních podmínek:

 • Cena komplet: 6.500,- Kč / 260 
 • Uhradit na účet číslo: 1108376012/3030
 • Do textu platby zadejte vaše celé jméno
 • Pro platby ze Slovenska slouží tyto údaje:

  IBAN:
  CZ60 3030 0000 0011 0837 6012

  BIC / SWIFT: AIRACZPP

  Držitel účtu:
  Valerie Tkadlčíková
  U Skalky 301/7
  Praha 8

V případě platby za vícero přihlášek (například platíte za kamaráda / sparringa) zašlete, prosím, celkovou částku za všechny přihlášky, a do textu uveďte celá jména přihlášených. Během 72 hodin po zaplacení obdržíte potvrzovací e-mail. Pro více informací piště, prosím, na email info@strongmanrookie.cz

POZOR! Registrace je závazná, a v případě zaplacení a potvrzení registrace není možné ji rušit. Výjimku tvoří případy, kdy se prokazatelně účastník před kempem zraní a nemůže se kempu zúčastnit. V takovém případě vracíme platbu za registraci zpět v plné výši. Ostatní případy jsou na osobní domluvě, berte, prosím, ale na vědomí, že je v případě storna třeba zaplatit náklady, které již byly na účastníka vynaloženy.